Hologramy strukturalne - naklejki samoprzylepne;

Zastosowanie
Hologram strukturalny jest najbardziej uniwersalnym produktem holograficznym i  znajduje zastosowanie do celów zabezpieczających oraz marketingowych zarówno w przypadku nisko-  jak i wysokonakładowej produkcji.

Charakterystyka
Hologram strukturalny wykonywany jest poprzez dwuetapowe tłoczenie wzoru :
w pierwszej fazie wytłaczane jest wielowarstwowe tło generyczne (ciągłe), w drugiej jednowarstwowy element pozycjonowany (np. duże, umieszczone centralnie logo).

Hologramy bez kosztownej matrycy
Opracowana przez naszą firmę technologia produkcji hologramów strukturalnych umożliwiła dostarczenie profesjonalnego zabezpieczenia w stosunkowo krótkim czasie oraz bez kosztownej holograficznej matrycy wielowarstwowej. Możliwe jest wykorzystanie jednej z kilku matryc z zastrzeżonymi wzorami generycznymi (np. ORYGINAŁ/SECURITY, ORYGINAŁ/OCHRONA, ORIGINAL), do których w drugiej fazie dotłoczony jest wzór Klienta.
Oferowane rozwiązanie pozwala uzyskać produkt o bardzo wysokich walorach estetycznych,  dający równocześnie całkowitą  gwarancją zabezpieczenia oznakowanego dokumentu lub towaru.
Jesteśmy jedynym właścicielem wszelkich praw oraz matryc do naszych bazowych wzorów generycznych, które dodatkowo zastrzeżone są w międzynarodowym rejestrze hologramów HIR (Hologram Image Register) prowadzonym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Hologramów IHMA (International Hologram Manufacturers Association) akredytowanym przez Organizację Narodów Zjednoczonych ONZ.

Ceny
Cena pojedynczego hologramu zależna jest głównie od zastosowanego wzoru generycznego oraz nakładu. Zależnie od powyższych czynników jest to koszt od kilkunastu do nawet 0,01 PLN za sztukę w przypadku dużych lub powtarzalnych produkcji. Równocześnie technologia dwuetapowego tłoczenia wzoru pozwala na wykonywanie znaków o dużej powierzchni w relatywnie niskiej cenie.

 

Przykłady:

 

<< powrót