Firma Unigawa jest obecna na rynku od 1975 roku . Od tego czasu specjalizuje się we wszelkich usługach poligraficznych, a od kilku lat także w dziedzinie holografii. Posiadamy również duże doświadczenie w produkcji druków specjalnych o najwyższym stopniu zabezpieczeń przed fałszerstwem.

Gwarantujemy naszym klientom profesjonalną obsługę od stworzenia idei aż po dostawę gotowego produktu. Służymy także fachową pomocą przy wyborze materiałów eksploatacyjnych, maszyn aplikujących, przetwarzających i identyfikujących dostarczane przez nas zabezpieczenia i hologramy.

Wieloletnia praktyka pozwoliła nam na stworzenie sprawnego systemu zarządzania i kontroli, który jest szczególnie istotny w przypadku tak wyspecjalizowanej i odpowiedzialnej działalności jaką jest produkcja druków wartościowych i materiałów zabezpieczających.

Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo produkcji i poufność procedur . Teren zakładu jest strzeżony poprzez stały monitoring oraz system kamer przemysłowych obejmujących cały cykl produkcyjny. Firma utrzymuje także stałą współpracę z agencjami ochrony oraz firmami konwojującymi przesyłki wartościowe. Ponadto większość naszych pracowników posiada ponad dziesięcioletni staż w naszej firmie co daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa i zaufania.

Wykonujemy m.in. : hologramy, bilety komunikacji miejskiej, recepty dla Narodowego Funduszu Zdrowia, bony towarowe, kupony, bilety wstępu na koncerty, festiwale, karty rabatowe, druki personalizowane, numerowane oraz druki oznakowane kodem kreskowym. W naszej ofercie posiadamy pełen wachlarz zabezpieczeń.